Jul i Tivoli med gode rabatter

Udgivet d. 14-11-2024 | Sabrina Brohus

I samarbejde med Tivoli tilbyder Landbrug & Fødevarer alle aktive medlemmer at komme i ekstra god julestemning med køb af årskort og billetter til gode priser.

Julen er et magisk eventyr i Tivoli – juletræerne skinner i smukke farver, funklende lys lyser op i den mørke tid, boderne bugner med julegodter: Honningkager, æbleskiver, risengrød, marcipan, pandekager, flæskestegssandwich og meget andet.

Besøg også de fem nye juleboder, der indeholder særlige fund. Der er flere end 60 spisesteder i Haven, og Tivoli Food Hall i København byder på masser af kulinariske overraskelser for enhver smag. 

Der er ”Jul i Tivoli” fra 15. november 2024 - 5. januar 2025, og nu kan alle aktive medlemmer af Landbrug & Fødevarer købe årskort og billetter med rabat.

Få dit link til alle de gode medlemsfordele hos landboforeningens sekretariat.

Seneste nyheder
Nye funktioner i InterCount Læs mere
Landboforeningen har fået ny projektkoordinator Læs mere
Kom til bedriftsbesøg hos Anders Laursen Læs mere
ATELIER CLOT, BRAMSEN & BRUNHOLT - ny medlemsforde… Læs mere
Bedriftsbesøg på kanten af Gjerrild sø Læs mere

Samarbejdspartnere

Tilmeld dig vores nyhedsbrev